Jsme partneři STORMWARE a s POHODOU to opravdu umíme.

Jsme jeden z nejvýznamnějších partnerů STORMWARE s certifikacemi pro POHODA, POHODA SQL/E1, POHODA PZD, POHODA BI. Pro POHODU vyvíjíme vlastní moduly pro automatizaci a optimalizaci procesů. Na trhu jsme již od roku 2011. Po častých požadavcích našich klientů jsme spustili CLOUD, díky kterému budeme moci nabízet některé z našich modulů formou pronájmu.

  • Mnohaleté zkušenosti
  • Jeden dodavatel
  • Komplexní služby
  • Vysoká dostupnost 24/7
  • Vlastní moduly a doplňky
  • STORMWARE partner

12 +

Let zkušeností

99. % +

Dostupnost CLOUDU

Garantujeme 99.9% dostupnost služby

14 dnů

Zdarma na vyzkoušení

0 GB

Žádné omezení přenosu dat
přejmenování (název dodám později) Zvětšít Checkbox u položek upravený pro dotykové ovládání Volitelně předvyplňovat množství dodání Možnost filtrace dle volitelně definovaných polí a jechich hodnot (formy úhrady, volitelné pole) Odesláním/dokončení objednávky vytvořit Vydanou fakturu. Možnost označit objednávky v seznamu a pro vybrané vytisknout Tiskovou sestavu z Pohody Soupis položek sumárně(volitelně) Vytištěné objednávky podbarvit žlutě(barva volitelně dle zadání kódu barvy) Po odeslání objednávky do Pohody by se zobrazilo pole pro zadání množství balíků (text by byl definovatelný v nastavení) + zobrazila by se virtuální klívesnice na obrazovce. Zadané množství by se propsalo do Pohody (cílové pole by se dalo definovat v nastavení). Možnost kliknout na položku a vytisknout tiskovou sestavu z Pohody v množství vyděleném koeficientem 2MJ. (pokud expeduji 100ks a koeficient 2MJ je "50" tisknou se 2x definovaná sestava)
LOGO PARTNER POHODA SQL
LOGO PARTNER POHODA PZD
POHODA BI

Your Applications

It is a long established fact that a reader will be distracted by the of readable content Deploy.

qloud
Blog

Recent Blog

Naše technické zázemí

qloud

Datacentrum

Servery pro CLOUD máme umístěné v datacentru v Praze, kde nad nimi máme nonstop dohled a v případě potřeby se k nim kdykoliv dostaneme. Datový sál, ve kterém jsou servery uloženy má řízený tok vzduchu, aby se servery správně chladily. V případě požáru se sál automatiky naplní „hasícím“ plynem, aby nedošlo k poškození dat.

10-1.png

Internetové připojení

Naše servery jsou připojeny do datové sítě, která má několik přívodů internetu. Díky tomu si klient nevšimne, když vypadne jeden přívodů internetu. Do internetu jsme připojeni rychlostí 1Gbp bez omezení dat.

home52.png

Napájení

Datacentrum, kde máme uložené servery má dva nezávislé přívody elektrické energie. Na každé napájecí větvi záložní zdroje a pro případ delšího výpadku elektrické energie jsou připraveny diesel agregáty. Obě nezávislé větve jsou přivedeny až do datového rozvaděče, kde máme uložené servery. Všechny servery mají redundantní napájecí zdroje, takže jsou schopny provozu, když jedna napájecí větev vypadne.

qloud

Servery

Pro provoz CLOUDU používáme výhradně značkové servery Hewlett Packard pro zajištění co největší spolehlivosti našich služeb. Servery máme zapojené do CLUSTERU (odkaz na  Wikipedii), díky kterému je zajištěna vysoká dostupnost služby a v případě výpadku serveru se CLOUD automaticky přesouvá na volný server, který čeká na převzetí služby.

QLOUD

Zálohování

Základní zálohování probíhá 1x denně kde se zálohují celé servery a data klientů. V případě zájmu můžeme nabídnout častější zálohování dat. Kopie záloh pravidelně odchází na naše další servery, které jsou místěny na druhé straně Prahy a tím je zajištěno uložení záloh na jiné geolokaci.

qloud

Zabezpečení

Pro zajištěná maximálního zabezpečení našeho CLOUDU používáme vyspělé routery, které dohlíží nad provozem a dokáží odvrátit hrozby z internetu, které jsou čím dál častější. Samozřejmostí je možnost šifrovaného spojení pomocí VPN tunelu a tím zajistit maximální bezpečnost vašich dat, před případnými útočníky.