Často kladené dotazy

Mohu používat POHODU na zařízeních Apple?

Ano, díky našemu CLOUDU můžete POHODU na zařízeních Apple. Na CLOUD se připojujete pomocí připojení ke vzdálené ploše. Návod je zde, případně vám s nastavením připojení rádi pomůžeme.

Jakou verzi POHODY mohu mít na CLOUDU?

Náš cloud je optimalizován pro jakoukoliv verzi POHODY. Můžete mít na CLOUDU POHODU pro jednoho uživatele. Zároveň je možné mít na CLOUDU POHODU E1 s desítkami uživatelů.

Jaká jsou požadavky pro provoz POHODY v CLOUDU?

Nijak komplikované. Základem je spolehlivé připojení, bez výpadků. Nemusí být nutně veliké, ale především stabilně fungující.

Kolik mě bude CLOUD stát?

Cenu CLOUDU vám stanovíme na základě konzultace s vámi. Pro správné nastavení výkonu je důležité znát verzi POHODY a počet uživatelů, kteří budou s programem pracovat.

Mohu na CLOUDU provozovat nadstavby a doplňkové moduly třetích stran?

Ano, na našem CLOUDU můžete provozovat jakýkoliv doplněk k POHODĚ, který je určen pro platformu Windows. Jedny z ověřených modulů naleznete na www.smartmodul.cz/moduly.

Mohu si nakonfigurovat CLOUD podle sebe?

Ano, náš CLOUD je velice variabilní a je možné nastavit jeho parametry dle přesných požadavků klienta.

Mohu na vašem CLOUDU provozovat i jiný ERP systém než je POHODA?

Ano, na našem CLOUDU můžete provozovat jakýkoliv účetní a informační a ERP systém, který je založený na platformě Windows. Kromě POHODY můžete provozovat na CLOUDU systémy jako je ABRA, Money, Helios a mnoho dalších.

Mohu do POHODY přistupovat z práce i z domova?

Ano, díky CLOUDU můžete pod svým přihlášením přistupovat do POHODY jak z práce tak z domova, dovolené, služební cesty, zkrátka odkudkoliv, kde je k dispozici internet.

Jakými právy disponuje dodavatel k mým datům?

Máme servery výhradně v ČR ve spolehlivě zabezpečených data centrech.

Jedná se opravdu o bezpečné řešení?

Garantujeme 99,9 % dostupnost.

Budu mít POHODU v cloudu a budu chtít propojení na e-shop? Jak je to náročné?

Velkou výhodou cloudu je ten, že běží nonstop neboli ve formátu 24/7, tudíž výborné podmínky pro stabilní synchronizaci dat s vaším e-shopem.

Blog

Recent Blog