POHODA v cloudu pro účetní firmy – základ příjemné účetní služby

Provozování POHODY v cloudu místo vlastního serveru se stává čím dál běžnější součástí podnikání. V čem je ale specifické pro účetní firmy a jaké jim může přinést konkurenční výhody? Pojďme se na to podívat!

Klient si může sám zadávat doklady

Jednou z hlavních výhod je ta, že si klient může sám zadávat doklady do POHODY. Zadávání skladových položek necháte na uživateli a na vás bude pouze správné zaúčtování dokladů. Ubude vám rutinní práce a klient například uvidí, jaké faktury jsou po splatnosti bez hledání v papírech.

Data klientů v naprostém bezpečí

Žijeme v nejisté době, kdy přibývá internetových podvodů a hackerských útoků. A účetní firmy jsou obzvlášť lákavým cílem. V jejich úložištích jsou cenná data desítek společností a osob, jejichž zašifrování nebo ztráta jim můžou způsobit vážné problémy. Proto by každá účetní společnost měla mít bezpečnost dobře vyřešenou, jelikož je to právě ona, kdo za data ručí. Profesionální cloud je nejen zabezpečen lépe než jakýkoliv domácí server a je možné se na něj připojovat skrze kvalitní VPN, ale také data zálohuje i na několika místech, takže jejich kompletní a nevratná ztráta je takřka vyloučena. Kvalitní cloudový poskytovatel umožňuje zálohu dat na externí uložiště, například ve vlastnictví účetní firmy.

Cloud je přidaná hodnota

Průměrné firmy od těch dobrých dělí výše přidané hodnoty. A POHODA v cloudu je přidanou hodnotou. Zákazník se může kdykoliv podívat do svého účetnictví, vést si v POHODĚ sklady a účetní záležitosti stále nechat na vás. Samozřejmostí je, že klient má přesně nastavená uživatelská práva a nemůže se tak stát, aby upravoval, co nemá nebo dokonce viděl do cizí firmy. S jejich nastavením Vám rádi pomůžeme v rámci komplexního partnerství při provozu cloudu..

Konec stohů papírů

Výhodou vedení účetnictví tímto způsobem je i konec stohů papírů, které vám klient fyzicky dává nebo si je tisknete. K zadané faktuře v POHODĚ může přidat sken na základě kterého fakturu zkontrolujete, zaúčtujete a víc není potřeba.

Začněte s POHODOU v cloudu ještě dnes

Zaujala vás tato možnost? Chcete jako účetní firma přesunout POHODU do cloudu? Napište nám co nejdříve na email: info@czcloud.cz

V rámci akce pro vás máme připravenou konzultaci cloudového řešení na míru zdarma a také první 3 měsíce provozu zdarma. Věříme totiž, že si POHODU v cloudu zamilujete a budete ji spokojeně používat roky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *