Pět důvodů, proč mít POHODU v cloudu u specializované hostingové společnosti

Pokud využíváte POHODU nebo uvažujete o jejím pořízení, možná vás zaujala možnost provozovat ji online na vzdáleném serveru (CLOUDU) místo instalace do jednoho počítače.

Pohoda + vlastní server? Ztráta peněz

Asi jako první řešení vás napadne si postavit vlastní server. Proč platit měsíčně někomu cizímu, když si můžu koupit vlastní? Protože vás to vyjde významně levněji. Po 5 letech používání vlastního serveru pro 5 uživatelů vás čeká oproti profesionálnímu hostingu minimálně čtvrt milionová ztráta. A to nemluvě o tom, že právě 5 let je doba, po které začne být velmi pravděpodobně nutná nová investice do hardwarového vybavení serveru.

Platíte jen to, co skutečně potřebujete

Mezi výhody cloudu nepatří jen levnější cena měsíčního provozu, ale i možnost flexibilně reagovat na změny počtu uživatelů. Rozšiřujete svou společnost a rázem potřebujete několik přístupů navíc? Není problém, s cloudem vyřešeno během jednoho dne od vytvoření přístupů po navýšení výkonu. Optimalizovali jste svou společnost a potřebujete méně přístupů? Opět vyřešeno rychle a následující měsíc už přijde nižší faktura.

Zabezpečení Pohody na Cloudu

Svět se neustále mění a každým dnem přibývá hackerských útoků. Vaše data může snadno někdo získat a zpeněžit nebo je zašifrovat a požadovat „výpalné“. Předejít se tomu dá profesionálním cloudovým hostingem. Moderní datová centra mají tým zaměstnanců, který se specializuje na ochranu dat a jejich zabezpečení, je nemožné se na stejnou úroveň ochrany dostat na vlastním serveru. Samozřejmostí je, že i samotné budovy ve kterých se nachází servery jsou střežené, chráněny proti požáru a živelným katastrofám a disponují záložními zdroji energie.

Pohoda v Cloudu znamená nulová údržba

Aktualizace systému, technická údržba serveru, plánování restartů pro správnou funkčnost. Údržba serveru není jednoduchá záležitost a její provádění bez potřebných znalostí vás bude stát hodně času a v případě chyby dost pravděpodobně i peněz. U profesionálního hostingu jdou všechny tyto starosti za poskytovatelem a jsou součástí měsíční platby.

Partner nejen pro hosting, ale i pro POHODU

My pracujeme s Pohodou již 15+ let a vidíme obrovský zájem o cloudové služby, kvůli výše zmíněným výhodám. Proto je součástí našich služeb, které zahrnují vše od hostingu až po individuální úpravy Pohody a její automatizace. Pokud si přejete získat více informací o Pohodě v cloudu, neváhejte se na nás obrátit. 

Kontaktujte nás na emailové adrese info@aksystem.cz a pokud zmíníte tento článek, poskytneme vám první 3 měsíce provozu cloudu a konzultační hodinu na téma vašeho výběru zdarma.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *